Procom music logo

G√• til hovedinnhold »

Søk i nettsted

Du er nå her:

Fiberpatch MADI 50/125 LC-SC 1m

1 meter MADI, optisk kabel med LC-SC kontakter

Fiberpatch MADI 50/125 LC-SC 1m
Varenr.: 110790
Lagerstatus: På lager
kr 155 inkl. mva. kr 124 eks. mva.
Legg varer i handlekurven
Flere Bilder Bookmark and Share

Duplex Fibersnor LC-SC, Multimode 50/125 LSZH OM2

Spesifiksasjoner:

  • Comply with TIA/EIA-568 B.3 & Bellcore GR-409-CORE & OFNR-UL/CSA FT-4
  • Maximum Attenuation : f3.0dB/km @ 850nm
  • f1.0dB/km @ 1300nm
  • Minimum Bandwidth : g400MHz-Km @ 850nm
  • g500MHz-Km @ 1300nm 


Spesifikasjoner for kontaktene:

  • Durability: 500 matings
  • Operating Temperature: -40 to +80
  • Insertion Loss: Typical < 0.2dB, Maximum < 0.3dB
  • Cable Retention: > 11 lbs. /50 N straight, > 4 lbs. / 19 N at 90°
  • Connector Color: SC Beige; DLC Beige
  • SC connectors meets TIA/EIA-604-3 & DLSC connectors meets TIA/EIA-604-10

Spesifiksasjoner:

  • Comply with TIA/EIA-568 B.3 & Bellcore GR-409-CORE & OFNR-UL/CSA FT-4
  • Maximum Attenuation : f3.0dB/km @ 850nm
  • f1.0dB/km @ 1300nm
  • Minimum Bandwidth : g400MHz-Km @ 850nm
  • g500MHz-Km @ 1300nm 


Spesifikasjoner for kontaktene:

  • Durability: 500 matings
  • Operating Temperature: -40 to +80
  • Insertion Loss: Typical < 0.2dB, Maximum < 0.3dB
  • Cable Retention: > 11 lbs. /50 N straight, > 4 lbs. / 19 N at 90°
  • Connector Color: SC Beige; DLC Beige
  • SC connectors meets TIA/EIA-604-3 & DLSC connectors meets TIA/EIA-604-10